פרופ' יורם יובל - מה זאת אהבה? המיטב ממדעי האושר

יום שלישי
18 דצמבר, 2018
בשעה
20:00
מיקום
בית הצעירים באר שבע
מחיר
החל מ-₪100
הרצאתו המרתקת של פרופ' יורם יובל בנושא" "​מה זאת אהבה? המיטב ממדעי האושר" לתושבי באר שבע והאיזור. ההרצאה תמשך כ-60 דקות.
היוזמה להרצאה של פרופ' יובל הגיעה מתושבת עומר, איילה פרטוש, שהתחילה קמפיין חברתי-קהילתי באתר fanfund.live לגיוס תושבים המעוניינים לצפות בהרצאתו של פרופ' יובל בבאר שבע, ללא צורך בנסיעה למרכז.

בחירת כרטיסים

  • אפשרויות:
    סוג כרטיס: מכירה מוקדמת - ₪100
    0 אזל המלאי
    סוג כרטיס: כרטיס רגיל - ₪115
    0
  • סה"כ מחיר: ₪0
שם פרטי: *
שם משפחה: *
טלפון: *
דוא"ל: *
 

פרטים

"פרופ' יורם יובל הוא פסיכיאטר,חוקר מוח. הכשרתו הרפואית, ותחומי הידע הכה נרחבים בהם הוא שולט הופכים אותו לאיש מרתק לכל הדעות. מלבד הידע הנפלא שלו,הוא מנגיש בצורה מדהימה את הנושאים כך שכל אדם יכול להתחבר ולהבין.
אין לי ספק שההרצאה שלו תהיה לא פחות ממעולה!"' איילה פרטוש, יזמת ההרצאה.
 
 
כמה מילים לפרופ' יובל: את הכישרון הרב והידע הרחב לאין שיעור נוכחתי לגלות בתכניות שלך ויצא לי לקרוא בספרים שכתבת, ואני רואה שישנן הרצאות שלך באזור המרכז בתדירות די גבוהה. חשוב לי בנימה אישית להביא הרצאות איכותיות, אנשים מרשימים ומרתקים לבירת הנגב.
לצערי הרב מעט מאוד הרצאות מגיעות לב"ש או לסביבה על אף הצמא שיש. בסופו של דבר אותם אנשים שמתאפשר להם לוקחים את רכבם ונוסעים למרכז לשמוע ולהחכים ממך, אבל אין לי ספק שהגעה שלך לב"ש  תענה על הצורך של כל כך הרבה אנשים. מזכירה שהגעה לב"ש כוללת מלבד התושבים המקומיים את שלל הסטודנטים שלומדים בב"ש, וגם את שלל הישובים שבסביבה כמו: עומר, מיתר ולהבים.

בית הצעירים באר שבע


ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום ההופעה בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת LINEAPP על ידי פאן פאנד בע"מ, ע.מ. 515840601

ביטולים ניתן לעשות בטלפון 054-7843801 או באימייל hi@fanfund.live
x

#{title}

#{text}

#{price}